Yüz germe ameliyatı Bursa

Özellikle aynada size bakan yüzdeki yaşlanma belirtileri hakkında bir şeyler yapması gerekip gerekmediğini merak eden biriyseniz, iyileşmenize yardımcı olacak kozmetik prosedürleri ve ameliyatları araştırmaya başlamış olabilirsiniz. Daha genç bir görünüm. Oldukça olağanüstü bir şey yaptığını iddia eden ancak denediğinizde umduğunuz sonuçları göremeyen bazı kremler, yüz bakımları ve güzellik bakımlarına aşina olabilirsiniz veya olmayabilirsiniz.

Bu, bir sonraki adımın ne olması gerektiğini merak etmenize neden olabilir ve nihai hedefinizin gerçekte ne olduğuna bağlı olarak, cevap bir yüz germe olabilir.

Yüz germe ameliyatı nedir?

Yüz germe, kozmetik cerrahide en popüler ve en iyi bilinen işlemlerden biridir, bu yüzden eminim ki insanların çoğu ‘yüz germe’ terimini duymuştur veya bu işlemi yaptıran birinin farkındadır. Yüz germe, birisine estetik ameliyatların adını sorduğunuzda bahsedilen ilk ameliyatlardan biri olabilir, ancak evde kullanılan bir terim olmasına rağmen, şaşırtıcı sayıda potansiyel hasta, konsültasyon için geldiklerinde prosedürün ne anlama geldiğini tam olarak anlamamaktadır.

Kısacası yüz germe ameliyatı, yüz ve boyun bölgesinde yaşadığımız gözle görülür yaşlanma belirtilerini iyileştirmeyi ve azaltmayı amaçlayan kozmetik bir cerrahi işlemdir. Kozmetik endüstrisinde yüz germe işlemine ritidektomi de denilebilir. Prosedür, sarkık cilt ve gıdı, burun ve ağız arasında göze çarpan kıvrım çizgileri ve gevşek deri ve/veya boyun çevresinde bulunan aşırı yağ (diğer bir deyişle gıdı veya gıdı boynu olarak da bilinir) gibi yaşa bağlı yaygın cilt problemlerini ele alır.

Yüz gerdirmenin bazı faydaları nelerdir?

Yüz gerdirmenin faydalarının çoğunun, elde edilebilecek daha genç bir görünümle ilgili olduğunu söylemeye gerek yok. Televizyon ya da sinema ekranlarındaki pek çok ünlünün ve insanın belli bir yaşa geldiklerinde yüz gerdirmeyi tercih etmesinin nedeni budur. İnsanların, “ya ​​yüz gerdirme görünüşümü çok fazla değiştirirse?” diye sormak gibi bir yüz gerdirmenin potansiyel olumsuz etkileri konusunda endişe duymaları anlaşılabilir bir durumdur.

Bu popüler bir endişedir ve iyi bir nedeni vardır- tam olarak bu yüz germe araştırmasını şu anda gerçekleştirmenizin nedeni budur ve bu nedenle doğru niteliklere, deneyime ve becerilere sahip bir plastik cerrah seçmeniz hayati önem taşımaktadır. Eşsiz yüz estetiğinizle mükemmel şekilde çalışan bir yol. Bu yapıldığında, yüz germe hastalarının son derece yüksek bir yüzdesi, prosedürden almayı umdukları (veya daha iyi) hedeflere ulaşır.

Yüz germe ile yaşlanmanın birçok belirtisi giderilebilir.

Yaşlandıkça, yüzümüzde ve cildimizin dokusunda çeşitli değişiklikler yaşarız. Bunlar sadece doğal yaşlanma sürecinin değil, aynı zamanda yıllarca güneş hasarına maruz kalma, sigara içme ve hatta stres gibi diğer katkıda bulunan faktörlerin de sonuçlarıdır. Bir yüz germe prosedürü, bu yaşlanma belirtilerini hedefleyebilir ve yüz, çene ve boyun çevresindeki cildi nazikçe kaldırarak, sıkılaştırarak ve yeniden şekillendirerek genç bir görünümün geri kazanılmasına yardımcı olabilir.

Cilt sarkması, derin yüz kırışıklıkları, burun ve ağız kırışıklıkları, gıdı, aşırı yağ sarkması veya bu durumların birkaçının bir arada olması fark etmeksizin, yüz germe tek bir prosedürde hepsiyle mücadele etmeye yardımcı olacaktır.

Erkekler ve kadınlar için yüz germe

Kadınlar arasında popüler olmasına ve ünlü kadın ünlüler yüz germe ameliyatı geçirdiklerinde daha geniş çapta duyurulmasına ve tartışılmasına rağmen, erkeklerin tamamen aynı endişelerle mücadele ettiğini ve kadınlarla aynı faydaları elde edebileceğini belirtmekte fayda var.

Yüz germe ameliyatı için kendinizi hazır hissediyorsanız veya burada Dermaclinic’de sunduğumuz işlem veya diğer estetik ameliyatlar hakkında daha detaylı görüşmek isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 0224 453 38 68 numaralı telefonu arayarak, iletisim@dermaclinic.com.tr adresine e-posta göndererek veya basit çevrimiçi iletişim formumuzu doldurarak ilk görüşmeniz için rezervasyon yapabilirsiniz.