Göz Altı Işık Dolgusu (Teosyal Redensity 2)

Teosyan Redensity 2 göz altı morlukları ve göz altında oluşan çukurlar için özel olarak geliştirilmiş teknolojisi diğer hiyaluronik asit dolgulardan farklı bir dolgudur. İçeriğindeki çapraz bağ sayısı azaltıldığından dolayı göz altına homojen bir şekilde yayılır ve uygulama sonrası morarma, şişlik yapma olasılığı çok düşüktür. İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar bulunur.

Göz Altı Işık Dolgusu Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Göz altlarında çökmeler, torbalanmalar ve morluklar başarı ile tedavi edilir.

Teosyal Redensity 2 Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Bu dolgu diğer dolgulardan farklı olarak kemik üzerine uygulanmalıdır. Öncesinde lokal anestezik krem sürülür. Ayrıca dolgu içinde de lokal anestezik bulunduğundan uygulama sırasında herhangi bir ağrı oluşmaz. Uygulamadan hemen sonra sonuç görülür. 1 hafta sonra en iyi halini alacaktır. Ortalama 1-1,5 sene kalıcıdır.

Uygulama Sonrası Ne Beklenir?

Hemen uygulamadan sonra etki oluşur. Fakat hiyaluronik asit dolgu su çekeceğinden daha sonra dolgu hacim kazanarak göz altlarına yayılacak ve son halini alacaktır.

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatı Nedir?

Genel olarak 1 enjeksiyon yeterlidir, fakat bazen daha fazla enjeksiyon gerekebilir veya ek bir tedavi de eklenebilir, fiyat buna bağlı olarak değişir. Bu konuda Dermaclinic’te Uzman Cilt Doktorumuzun sizi görmesi gerekir.

    Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki bölümden bize mesaj gönderebilirsiniz.

    * Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.