Kırışıklıklar ve Tedavi Yöntemleri

Lazer Tedavileri:
Yaşlılık belirtileri (sarkma, kırışıklık, kahverengi güneş lekeleri, ince çizgiler ve kırışıklıklar) ve ince kılcal damarlar için mükemmeldir. Sarkmalarda sıkılaşmayı sağlamak için yararlıdır. Bu lazerler içinde Fractional lazer FDA onaylı en güvenilir lazerdir. Birçok lazer seçeneği vardır fakat size en uygun olanına uzman cilt doktorumuz karar verecektir.

İnjectable Tedaviler:
Injectablelar, muscle relaxers Dolgu ve yanında dermal dolgular vardır. Her iki tip injectable da kırışıklık tedavisinde, mimik cizgilerinde ve ağız kenarı çizgilerinde kullanılır. En iyi etki iki tedavinin kombinasyonu ile olur. Bir sonraki adım Dermaclinic’te cilt doktorunuz ile yapacağınız görüşmedir. Cilt yapınızı ve beklentilerinizi belirledikten sonra, birlikte seçenekleri gözden geçirerek size en uygun tedavi planı çıkarılacaktır.

Dermaroller:
Mikro iğnelerle doğal gençleşme sağlar. Cildi canlandırır. Kollejen yapımını stimüle eder. Kırışıklık melasma ve saç dökülmelerinde oldukça başarılıdır.

İlk Adım:
Herhangi bir tedaviye başlamadan önce yapılacak en iyi şey iyi bir araştırmadır.

İkinci Adım:
Her insanın cilt yapısı, kırışıklıkları, lekeleri ve vücudun tedaviye vereceği cevap farklı olabileceğinden, planlanacak tedavi de kişiye özel olmalıdır. Bu nedenle bu konuda en doğru kararı cilt doktorunuzla birlikte vermelisiniz.


    Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki bölümden bize mesaj gönderebilirsiniz.

    * Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.