Dolgu Enjeksiyonu – Dudak Dolgusu

Dudakların hacimli olması yüzü daha genç, daha canlı ve daha çekici yapar. Dolgu yaparken dudaklarda belli estetik oranların korunması, kişinin yüzüyle uyumlu olması, daha güzel bir yüz için önemlidir. Cilt içine dolgu enjeksiyonu son zamanlarda estetik bilincin artmasıyla oldukça popüler bir yöntem olmuştur. Yumuşak dolguların kullanılması, dudağın yüze uygun dizayn edilmesi profesyonellik gerektirir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolguları vücudumuzda normalde bulunan ve yaşla birlikte azalan hiyaluronik asit denen bir maddeden oluşur. Hiyaluronik asit aynı zamanda meyve şekerinden elde edilen ve vücuttan zamanla eriyip atılan doğal bir maddedir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Uygulama öncesinde 20 dakika süreyle lokal anestezik krem sürülmesi uygulama konforunu artırır ve şişlik oluşması riskini azaltır.

Dermaclinic’te Dudak Dolgusu Kimlerce Yapılır?

Kliniğimizde uygulama dermatolojik muayeneden sonra kişinin görüşü alınarak Uzman Cilt Doktorumuz tarafından yapılır.

 

Uygulama Sonrası Ne Görürüm?

Uygulamadan hemen sonra hacim artışı görülür. Birkaç gün sonra daha iyi olur. Hafif bir morluk olması çok çok nadirdir. Bunun dışında herhangi bir şikayet olmaz.

Ne Kadar Süreyle Etkilidir?

Dudak dolguları genelde 6 ay-1 yıl etkili olmak üzere iki gruptur.

Dermaclinic’te Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir?

Genellikle dudak dolguları 1 ml’lik enjektörlerdedir. Kişinin ihtiyacına göre 1 veya 2 ml kullanılır. Fiyat buna bağlı olarak belirlenir.

    Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki bölümden bize mesaj gönderebilirsiniz.

    * Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.