HI-FU Focus Ultrasound İle Ameliyatsız Yüz Germe

Uzun süren araştırmalarla test edilmiştir ki ultrason enerjisini kullanarak lifting (kaldırma,asma) ve tighten (sıkılaştırma) yapar. İşlem sırasında herhangi bir cerrahi operasyon gerekmez. Hifu yüz germe Bursa işlemi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Boyun, gıdı, göz kapağı ve dekoltede oldukça başarılıdır. HI-FU göz kapağından dekolteye kadar cildinizin daha taze ve daha genç görünmesine yardımcı olur. Bursa’da ameliyatsız yüz germe çalışmalarında kliniğimize güvenebilirsiniz.

HI-FU Nasıl Çalışır?
HI-FU cildin derin katmanlarına inerek cildi kesmeden ve yaralamadan thermal tedavi zonları oluşturarak (cildi ısıtarak) yeni kolajen yapımını sitimüle ederek cildin sıkılaşmasına ve elastikliğini yeniden kazanmasına yardımcı olur.

HiFu yüz germe Bursa Dermaclinic’de ne beklemeliyim?
Tek seans uygulama zamanın etkilerini, güneş hasarını, yer çekimine bağlı yüzün aşağıya doğru sarkmalarını yeni kolajen yapımını uyarmak yoluyla tedavi eder.

Tedavi Nasıl Uygulanır?
Tedavi edilecek alanlar belirlendikten sonra temizleyici ile temzilenir, ultrason jeli uygulanır daha sonra ultrason enerjisi aplikatör boyunca 1,5-3-4,5 mm’lik başlıklar kullanılarak cildin derin tabakalarına gönderilir. Yapılan işlem cildin alt tabasına doğru her tabakada ısıya bağlı olarak thermal tedavi zonları oluşturur. Bu zonlar taze, genç bir kolajen yapımını başlatarak zaman içinde elastikliğini kaybetmiş dokunun canlanmasına ve sıkılaşmasına neden olur. İlk başta hafif bir kızarıklık olabilir. Bu kızarıklık birkaç saat içinde kaybolur. Bazen hafif bir ödem ve hassasiyet olabilir. Bu doğal ve geçicidir. Uygulama süresi ortalama 60-90 dakikadır.

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamasından Ne Zaman Sonuç Alırım?
Başlangıçta yüzünüzde bir tazelik oluşur, fakat asıl etki 3 ay içinde oluşur. Vücut normal kolajen üretimini 3-6 ayda tamamlar. Sonuçlar vücudunuzun kolajen üretimine de bağlıdır. Bursa ameliyatsız yüz germe operasyonlarında öncü klinik Dermaclinic olarak en iyi sonucu en hızlı almanız için çalışıyoruz.

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatı Nedir?
Dermaclinic’te ameliyatsız yüz germe konusunda öncelikle Uzman Cilt Doktorumuzun cildinizi değerlendirmesi gerekir. Fiyat kişinin şikayetinin yoğunluğuna, ilave tedavi eklenip eklenmeyeceğine bağlı olarak ön görüşme neticesinde belirlenir.

Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki bölümden bize mesaj gönderebilirsiniz.

    * Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.