Ultrashape V3 ile Ameliyatsız Lokal İncelme Nedir? 

Yaza girerken karın, basen, bel ve iç bacak kısımlarında diyetle ve sporla bir türlü gitmeyen fazlalıklarınız ve ya sarkmalar varsa ameliyat ya da ilaçlı yöntemler düşünmüyorsanız, zaman sizin için çok değerliyse Ultrashape V3 sizin için uygun, etkili ve güvenli bir tedavidir. Bursa bölgesel zayıflama uygulama merkezi olarak Dermaclinic lokal incelme, bölgesel zayıflama uygulamalarında öncü kuruluştur.

Ultrashape V3, focus ultrasound yöntemi ile istenmeyen yağları parçalayan ameliyatsız incelme yöntemidir. Özellikle diyet ve sporla inceltilemeyen vücut bölgelerindeki inatçı yağlarda etkilidir. Bölgenin yeniden şekillendirilmesinde yardımcıdır. Karın, bel, basen üst uyluk bölgelerinde etkilidir. Uygulama, çalışılacak bölgeye göre 30 dk-1.5 saat arasında sürer. Hemen seans sonrasında ve 2 hafta boyunca uygulama bölgesinde incelme olur. Bu ortalama 4 ve 5 cm arasındadır ve bir bedene karşılık gelir. 2 hafta sonra istenirse 1 seans daha uygulanabilir. Bursa bölgesel zayıflama yöntemimiz kadınlarda uygulanabildiği gibi erkeklerde de uygulanabilmektedir.

Ultrashape  V3‘ün kavitasyon ultrason cihazlarından farkı; kavitasyonun yağ hücrelerini küçültmesi, Ultrashape V3 ‘ ün  ise yok etmesidir. Ağrısız olması, 2 hafta aralarla 1 veya 2 seansta sonuç alınması, işlem sırasında vücuda herhangi bir enjeksiyon yapılmaması ve sonrasında morarma, kızarma vs. olmaması tercih nedenidir. Cihazın 2007’de Amerika’dan, 2008’de de Kanada’dan etkili ve güvenli olduğuna dair FDA onayı vardır. Şu an Avrupa ve Amerika’da 50’den fazla ülkede kullanılmaktadır. Etkili ve güvenli olduğuna dair 500’ün üzerinde hastada denenmiş ve bilimsel onay almıştır. İşlem sırasında ve sonrasında kişi herhangi bir rahatsızlık duymaz. ”Walk- in, walk –out “ tedavisi  de denmektedir. Önce ve sonrasında radyofrekansla birlikte kullanılması o bölgede dolaşımı arttırdığından etkiyi de arttırır. Parçalanan yağlar vücudun doğal fizyolojik ve metabolik yoluyla atılır. Kliniğimizde en son versiyonu olan Ultrashape V3  kullanılmaktadır.

Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki bölümden bize mesaj gönderebilirsiniz.