Jetpeel Doğal Cilt Bakımı

Günümüzde hava kirliliği, sigara kullanmak, düzensiz beslenme, yaşın ilerlemesi cilt sağlığının bozulmasına, cildin elastikiyetini yitirmesine neden olan faktörlerdir.

Jetpeel kimyasal madde kullanılmayan, suyun mekanik etkisiyle cildin hafif soyulduğu, ölü dokuların atıldığı, canlandırıldığı son teknoloji işlemlerden biridir.

Jetpeel patentli özel bir teknoloji sayesinde cilde temas etmeden, cildin ihtiyacı olan su, oksijen, mineraller ve vitaminleri cildin en alt tabakası olan dermis tabakasına kadar ulaştırır. Dolayısıyla yan etkisi bulunmayan güvenli bir peeling işlemidir. Özel tasarlanmış başlıkları sayesinde süpersonik jet akımlarıyla basıçlı hava ve serum fizyolojiği birleştirerek cilt yüzeyinde mekanik peeling yaparak ilaç ve vitaminlerin cildin alt katmanlarına geçişini hızlandırır, gözenekleri temizler, ölü dermisin atılmasını sağlar. Jetpeel cildin canlandırılması, gençleştirilmesi, nemlendirilmesi tekniğidir.

Jetpeel (Doğal Cilt Bakımı) Nerelerde Uygulanır?

 1. Ciltteki ince çizgilerde,
 2. Siyah nokta ve gözeneklerin temizliğinde,
 3. Aktif akneleri söndürmek amacıyla,
 4. Yara izlerinde,
 5. Ciltteki leke problemlerinde,
 6. Foto yaşlanmada,
 7. Lenf direnajı etkisiyle yüzde rahatlama ve kan dolaşımında hızlanma sağlamada,
 8. Akne tedavisinde kullanılan ürünlerin herhangi bir enjeksiyona gerek olmaksızın cildin alt tabakalarına ulaşmasını sağlamada,
 9. Gözeneklerin sıkılaştırılmasında tercih edilir.

Kaç Seans Gerekir?

Dermaclinic’te cildiniz cilt doktorumuz tarafından detaylı olarak incelendikten sonra cildinizin ihtiyacı olan seans sayısı belirlenir. Bazen ek tedaviler; lazer, IPL, LED gibi gerekebilir. Bunların kulanılması sonuçların etkililiğini artırır.

Jetpeel; Cilt Bakımı, Cilt Temizliği Fiyatı Nedir?

Bu konuda cilt doktorumuz cildinizi değerlendirdikten sonra kullanılacak solüsyonlara, ek tedavi gerekip gerekmemesine bağlı olarak fiyat belirlenir.

  Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki bölümden bize mesaj gönderebilirsiniz.





  * Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.