Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz ile yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Ağrı yok, zaman kaybı yok, iyileşme süresi yok

Soğuk lipoliz; karın, bel, basen, sırt, bacak içleri gibi bölgelerde oluşan yağ birikimlerinin %20-40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir. Her yaşta uygulanabilen tek seanslık bir işlemv olduğundan dolayı günümüzün yoğun temposunda tercih edilmektedir. İşlem ortalama 45 dakika sürer. Yağlar -5 dereceye kadar dondurulurken cihaz aynı zamanda nem sağladığından herhangi bir ağrı duyulmaz. Diğer yöntemlerden teknoloji olarak daha üstündür. Ameliyatsız kalıcı incelme sağlar.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

  1. İlaç veya kimyasal madde almadan zayıflamak isteyenler,
  2. Böyle bir tedavi için birkaç saatten fazla ayıramayanlar,
  3. Yağlarından doğal yolla kurtulmak isteyenler,
  4. Cerrahi müdahale yaptırıp günlerce sonra günlük yaşama dönmek için iyileşmeyi beklemek istemeyenler.

Soğuk Lipoliz Nasıl İncelme Sağlar?

Soğuk lipoliz cilde zarar vermeden yağ hücrelerini -5 dereceye kadar soğutur. Bu soğutma yağ hücresinin apopitozisine (ölümüne) neden olur. Bu yağ hücresinin geri dönüşümsüz fonksiyon kaybıdır. Bu öeln yağ hücrelerinin vücuttan atılması 3 ay içinde gerçekleşir. Ölen yağ hücreleri zaman içinde vücuttan atılır ve yağ tabakasında yaklaşık %20-40 incelme sağlar.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Uygulama öncesinde bölgeye cildi korumak amacıyla nemli bez yerleştirilir. Cihazın vakumlu başlığı bölgeye yaklaştırılır. Hafif vakum ile uygulama bölgesi cihazın haznesinin içine çekilir. Yaklaşık 1 saat sürecek tedaviye başlanır. Kişi bu esnada uygulama bölgesine bağlı olarak oturabilir, televizyon izleyebilir.

İşlem Sonrası Ne Hissedilir?

1 gün süren geçici ve kızarıklık kaşınma hissedilir. 1 ay sonra etki görülür. 3 ay içinde incelme ortalama %20-40 oranına çıkar.

Soğuk Lipoliz Fiyatı Nedir?

Soğuk lipoliz fiyatı işlem yapılacak bölgenin genişliği, uygulama sayısı, ek bir tedavi eklenmesine bağlı olarak değişir.

    Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki bölümden bize mesaj gönderebilirsiniz.

    * Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.