Bursa Alexandrite Lazer

Derma Clinic Bursa Alexandrite Lazer Uygulaması

Beyler, bayanlar! Alexandrite lazer uygulamamız ile istenmeyen tüylere artık son verme zamanı geldi!
Amerika’da ödül almış bir cihaz olan Alexandrite lazer cihazı, başarılı bir seans sunmaktadır. Dünya üzerinde onlarca farklı ten rengi ve kıl yapısı mevcut ancak Türk insanı ağırlıklı olarak çok koyu olmayan tene sahip ve koyu ( siyah ) renk kıl köküne sahip olması nedeniyle Alexandrite lazer epilasyon seans uygulamaları daha başarılı ve kalıcı olmaktadır.
Biliyorsunuz ki ten rengi, kıl yapısı epilasyon için önemli bir durum ancak istenmeyen tüyler için farklı cihazlarımız ile ağrısız ve başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz, farklı modellerde lazer epilasyon cihazımız ve uygulamalarımız bulunmaktadır.

Bursa Alexandrite Lazer Seansları

Derma Clinic merkezimizde, Alexandrite lazer uygulaması ile istenmeyen tüylerden arınmanız mümkün. Alexandrite lazer uygulamalarında, lazer cilt yüzeyine temas etmeden 3 cm mesafeden atış yapılmakta olup tamamen hijyenik ve güvenilir bir yöntemdir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yapılan lazer epilasyon işlemlerinin uygulama seansları ve seans süreleri çalışılan bölgeye göre değişmektedir. Yüz bölgelerindeki istenmeyen tüylerin tamamen yok edilebilmesi için iki seans arası ortalama 1 ya da 1.5 ay olmaktadır. Vücudun diğer bölgelerine uygulanan seanslar ise 2 ay arayla uygulanabilmektedir.

Alexandrite Lazer Ağrı Oluşurmu?

Derma Clinic Bursa estetik merkezinde kullanılan Alexandrite lazer cihazları soğutma sistemli ve cilt yüzeyine temas etmeden belirli mesafeden atış yaptığı için işlemlerde herhangi bir ağrı hissedilmemektedir. Tüm seanslar, alanında uzman personellerimiz tarafından yapılmakta ve cilt yapısına göre son derece dikkatli ve hassas davranılmaktadır.

Alexandrite Lazer Sonuçları

Lazer epilasyon uygulamalarında, ten rengine, uygulama bölgesine ve kıl yapısına göre başarı sonuçları değişebilmektedir. Bursa Alexandrite lazer ile elde edilen başarı oranı çok yüksektir. Hormonal bir problem yoksa başarı her zaman daha fazladır.

Uygulama sonucu görülen etkiler şunlardır;

  1. İstenmeyen tüylerin yok edildiği ve bir daha çıkmadığı,
  2. Uygulama esnasında hiçbir ağrının hissedilmemesi,
  3. Pürüzsüz bir cilt,

Uzmanlar tarafından yapılan bu uygulamalar, kısa sürede sonuç vermekte ve insanların pürüzsüz bir cilde kavuşması sağlanmaktadır.

Uygulama Bölgeleri Nerelerdir?

Alexandrite lazer cihazı ile yapılacak olan epilasyon işlemleri vücudun tüm bölgesine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken nokta, gözlerin ışıktan korunmasıdır. Gözleri direk ışıktan koruduktan sonra vücudun tüm bölgelerine güvenli bir şekilde uygulanabilir.

    Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki bölümden bize mesaj gönderebilirsiniz.

    * Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.