Scarlet X Ameliyatsız Yüz Germe

İlk kez, inanılmaz derecede başarılı iki dermal yaşlanma karşıtı tedavi – radyofrekans (RF) ve mikro iğneleme – hemen hemen her cilt sorununu hedef almak için birleştirildi!

Scarlet X Sistemi Nedir?

Bu ameliyatsız bir yüz germe!

Scarlet X, cildinizin yoğunluğunu arttırarak sıkılığı artıran, sarkmayı ve yaşlanma görünümünü azaltan mikro iğneleme cilt tedavisine sahip devrim niteliğinde bir radyo frekanstır.

FDA tarafından güvenli ve etkili bir yaşlanma karşıtı tedavi olarak onaylanan Scarlet X, özel mikro iğneler aracılığıyla cildin yüzeysel tabakasının altına RF enerjisi verir. Vücut buna cildi onarmak ve sıkılaştırmak için cildin ana yapısal proteini olan kolajen üretimini uyararak yanıt verir.

Scarlet X kafa derisi tedavisi, alın kırışıklıkları, kaş sarkmaları, kaz ayakları, elmacık kemiği ve gülümseme çizgileri ve çene çevresindeki cildi tedavi etmek amacıyla cildi sıkılaştırır.

Scarlet X Benim için Ne Yapabilir?

 1. Aktif akne ve akne izlerini tedavi eder
 2. Kaybedilen kolajeni yeniden oluşturur
 3. Cildi kaldırır ve sıkılaştırır
 4. Gözenekleri küçültür
 5. Örümcek damarlarının görünümünü azaltır
 6. Güneşten zarar görmüş cilt ve yara izlerini tedavi eder
 7. İnce çizgileri yumuşatır
 8. Cilt tonunu azaltarak bütünleştirir

Scarlet X Benim için Uygun Mu?

Pratik olarak herkes bu prosedürden yararlanabilir. Scarlet X, patentli teknolojisi ten renginden etkilenmeyen radyo dalgalarına dayandığı için tüm cilt tiplerinde çalışır. Scarlet X Sisteminin sizin için neler yapabileceğini öğrenmek için lütfen ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçin. Hamileyseniz veya emziriyorsanız, metal imalatlarınız, kalp piliniz, otoimmün hastalığınız, kanser veya cilt hastalığınız varsa Scarlet X düşünülmemelidir.

Temel faydalar:

 1. Kafa derisi, yüz, boyun, göğüs, karın, kollar, iç uyluklar ve dizleri tedavi eder.
 2. Dudaklar ve göz çevresi için güvenlidir.
 3. Cilt sıkılaştırma, kafa derisi sıkılaştırma, gözeneklerin, yara izlerinin ve foto yaşlanmanın tedavisi için FDA onaylıdır
 4. Yetmişten fazla ülkede ABD ve uluslararası patentlidir
 5. Tüm cilt tipleri için güvenlidir

Tedaviye Nasıl Hazırlanırım?

Scarlet X tedavisi, ziyaretinizden önce herhangi bir özel hazırlık gerektirmez. Ancak, bu tıbbi bir tedavidir, bu nedenle tıbbi ekibimizle konsültasyon gereklidir.

Tedavinizden 14-30 gün önce başlatma konusunda doktorunuza danışın. Bu sistemle ön işlem yapmak, çalışmayan kolajen ve kirleri temizleyecek ve cildinizi optimum sonuçlara hazırlayacaktır. Tedaviden sonra devam etmek, aksama süresini en aza indirecek ve sonuçları yükseltecektir.

Bir Tedavi Ne Kadar Sürer?

Scarlet X tedavileri yüz için yaklaşık yirmi dakika, boyun için on dakika sürer. Vücut tedavisi için gereken süre, tedavi edilecek bölgenin büyüklüğüne ve durumuna bağlıdır. Scarlet X tedavisi hem zamandan tasarruf sağlar hem de devrim niteliğinde etkilidir. Rahatlığınız konusunda endişeleriniz varsa lütfen doktorunuza sorun.

Tedavi Sonrası Mı Yoksa Kesinti Mi?

Scarlet X sistemleri alanındaki en güvenli tedavidir ve çok az kesinti süresi ve hiçbir yan etkisi yoktur. Tedavinizden sadece birkaç saat sonra kızarıklık ve biraz şişlik beklenebilir, ancak her ikisi de sadece hafif olmalıdır. Hafif bir güneş yanığı geçirmiş gibi yüzünüz ısınabilir. İşlemden sonraki günlerde ihtiyaç duyulan tek şey temel cilt ve saç bakımıdır. Çoğu hasta tedaviden hemen sonra normal aktivitelerine döner.

Saç derisi tedavisi görenler için, birkaç gün boyunca hafif bir çekme hissi hissedebilirsiniz.

Sonuçları Görmem Ne Kadar Sürer?

Bazı gözle görülür sıkılaşma sonuçları hemen gelir ve kolajen ve lifler yenilendikçe derinin yeniden şekillenmenin sonuçları zamanla ortaya çıkar. Çoğu hasta için, ölçülebilir sonuçlar iki ila üç ay içinde kademeli olarak ortaya çıkar. Optimum sonuçlar için en az üç seans önerilir. Sonuçlar, genel cilt durumunuza bağlı olarak altı aydan bir yıla kadar sürebilir ve rötuş prosedürleri görünümünüzü zaman içinde korumanıza yardımcı olabilir.

Bu Tedavi Karma Tedavinin Bir Parçası Olarak Kullanılabilir Mi?

Evet, genellikle Botox, Intense Pulsed Light (IPL) ve dermal dolgu maddeleri gibi tamamlayıcı tedavileri birleştirmeyi öneriyoruz.