ScarletX ile Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

ScarletX, etkili bir yaşlanma karşıtı tedavi olarak FDA onaylıdır ve tüm cilt tipleri için uygundur. ScarletX, diğer radyo frekanslı cilt sıkılaştırma cihazlarının aksine, cildin her katmanını nazikçe ve eşit bir şekilde tedavi etmek için kısa darbeli radyo frekansı kullanır, bu da doğal kolajen üretimi, iyileştirilmiş kaldırma ve sıkılaşma ile sonuçlanır. ScarletX, piyasadaki en gelişmiş RF cilt sıkılaştırma cihazıdır.

Sorular ve Cevaplar

Tedavi etmek için ne kullanılır?

ScarletX mikro iğneleme genellikle yüz, boyun ve vücuttaki cildi sıkılaştırmak ve kaldırmak ve ayrıca cilt dokusunu, gözenekleri, yaşlanmayı, yara izlerini ve çatlak izlerini iyileştirmek için kullanılır. Kafa derisi çizgisini ve şakakları tedavi ederek yüzün tüm çevresini etkili bir şekilde kaldırabiliriz. ScarletX ayrıca PRP yüz bakımını iyileştirmek ve daha da iyi saç restorasyon sonuçları elde etmek için PRP tedavileriyle birleştirilir.

Nasıl çalışır?

Sağlayıcınız, hedeflerinize ulaşmak için size en iyi yaklaşımı önerecektir. Temel protokol, üç ila altı başlangıç ​​tedavisi gerektirir. Geldiğinizde, tedavi bölgesine topikal bir uyuşturma kremi uygulanacaktır. Uyuştuğunuzda, sağlayıcınız tedavi alanı üzerinde çalışarak cildi onaracak, kaldıracak ve sıkılaştıracaktır.

Uygun aday kimdir?

Birçok mikro iğneleme ve lazer tedavisinden farklı olarak ScarletX, RF mikro iğneleme, tüm cilt tipleri için uygundur. ScarletX, epidermal pigmentasyon değişikliği riski olmadan cildin her katmanına eşit şekilde tedavi sağlar.

Acı veriyor mu?

Tedavinizden sonra birkaç saat kızarıklık ve şişlik olması beklenir. Cildiniz hafif bir güneş yanığı almış gibi hissedebilir.

Prosedür ne kadar sürecek?

ScarletX tedavileri 40 ila 60 dakika arasında sürebilir. Bir tedavi için gereken sürenin uzunluğu, tedavi edilecek alanın büyüklüğü ve durumuna göre belirlenir. ScarletX, etkinliği açısından hem zamandan tasarruf sağlar hem de devrim niteliğindedir.

Sonuçları ne zaman görmeyi bekleyebilirim?

Bazı durumlarda, sıkılaşma hemen gerçekleşir, ancak dermal yeniden şekillenmenin sonuçları, yeni kolajen ve elastin lifleri üretildiğinden iki ila üç ay içinde yavaş yavaş ortaya çıkar.

İyileşme ne kadar sürer ve yan etkileri nelerdir?

Hastalar tedaviden hemen sonra normal günlük aktivitelerine devam edebilirler. Diğer mikro iğneleme tedavilerinin aksine kanama veya hassasiyet çok az veya hiç yoktur. Kızarmış ve rüzgârdan yanmış görünseniz de bu bir gün içinde geçecektir.

Etkileri ne kadar sürer?

Tedavi serinizi takiben, sonuçlarınızı korumak için her üç ayda bir tedavi öneriyoruz.