Hemen cevabını verelim elbette mümkün. Gelişen estetik uygulamalar teknolojileri gıdıdan ameliyatsız kurtulmayı mümkün kılmaktadır. Özellikle çene kemiği geride olan bireylerde gıdı bölgesi çok daha belirgindir. Dolayısıyla bu duruma müdahale etmek kişinin kendini çok daha iyi hissetmesini sağlamak için çalışıyoruz. Uzun zamandır farklı uygulamalar için kullanılan Lazer Lipoliz (Endolift) ve Jawline Lazer Lipoliz yöntemleriyle gıdıdan kurtulmak mümkün.

Vücudun belli bölgelerin dönemsel veya yaşa bağlı olarak yoğun bir şekilde yağlanmalar meydana gelir. Özelikle vücudun yukarısında gıdı bölgesi, gövdede kalça ve karın bölgelerinde, altta bacak ve basen bölgelerinde normalden fazla oluşan yağlardan anestezi almadan kurtulmak mümkün.

Lazer Lipoliz Nedir?

Lazer lipoliz işlemi son yıllarda gıdıdan kurtulmak için sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. İşlem çok basittir ve yüzeysel olarak uygulanmaktadır. Lokal anestezi altında yapılır. Lazer cihazları, lazer ışığıyla beraber ısı dalgası oluşturur. Bu ısı dalgası ile yağın hücre zarına müdahale edilir. Temas sonucunda yağ parçalanır ve içeriğini tamamen salar. Başka bir yöntemle bunu aspire edilmesi sayesinde fazla yağ vücuttan uzaklaştırılır. İşlem sonrası korse kullanılarak istenmeyen sarkmalar engellenebilir.

Uzman Cilt Doktoru Fatma Özel koordinatörlüğünde sizlerde gıgılarınızdan kurtulmak istiyorsanız bize hemen ulaşın ve randevunuzu alın.