Dermaclinic genç görünen bir cilt için pek çok uygulama yapmaktadır. Kişinin tercihine göre ya da uzman cilt doktorumuz Fatma hanımın incelemesi sonrası en uygun yöntem tavsiye edilir ve uygulanır. Bunlar bazıları aşağıda ki gibidir.

Jetpeel Doğal Cilt Bakımı

Jetpeel kimyasal madde kullanılmayan, suyun mekanik etkisiyle cildin hafif soyulduğu, ölü dokuların atıldığı, canlandırıldığı son teknoloji işlemlerden biridir.

Fransız Askısı

Fransız askısı cerrahi yüz germe operasyonuna bir alternatiftir ve sonuçları uzun sürelidir. Boyun, yanaklar, nazolabial bölge, jaw line hattı ve göz kapağı düşüklüğü ve kaş kaldırma amacıyla uygulanabilir. Son yıllarda oldukça popülerdir. Yüz hareketleri ile uyum sağladığından dolayı Elastik Facelift veya Dinamik Askı olarak da adlandırılır. Bu uygulama ameliyat olmak istemeyen hastalar, yeni ameliyat için oldukça genç olanlar veya daha önce ameliyat geçirmiş olanlar için oldukça iyi bir alternatiftir.

HI-FU Focus Ultrasound İle Ameliyatsız Yüz Germe

Boyun, gıdı, göz kapağı ve dekoltede oldukça başarılıdır. HI-FU göz kapağından dekolteye kadar cildinizin daha taze ve daha genç görünmesine yardımcı olur. HI-FU cildin derin katmanlarına inerek cildi kesmeden ve yaralamadan thermal tedavi zonları oluşturarak (cildi ısıtarak) yeni kolajen yapımını sitimüle ederek cildin sıkılaşmasına ve elastikliğini yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Fraksiyonel Mikro İğneli Radyo Frekans

Scarlet X, A.B.D Silikon Vadisinde geliştirilmiş “Ameliyatsız Cilt Gençleştirme” teknolojilerinde gelinen son noktalarından biridir. Bu sistemde özel tasarlanmış mikro iğneler aracılığıyla cilt altına Radyo Frekans enerjisi verilmektedir. Yaş ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla kolajen liflerin arası açılır ve cilt elastikiyetini kaybeder. Altın Frekans olarak da bilinen Scarlet X ile arası açılan kolajen lifler tekrar bir araya getirmeye yardımcı olur.
Bunların yanında gençlik serumu, kırışıklık tedavileri, altın iğne gibi daha pek çok uygulamamız vardır. Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşın.