Göz çevresindeki kırışıklıklar ve sarkan cilt, yaşlanmadan kaynaklanan doğal bozulmanın bir sonucudur. Yaşlandıkça vücudunuzun bozulması kaslarımızı ve cildimizi etkiler kaslar zayıflar , cilt kolajen ve elastikiyetini kaybeder. Göz çevresindeki cilt son derece incedir ve bu bölgedeki kasların yaşla birlikte gücü azaldığından gözle görülür şekilde sarkmalar meydana gelir.

Google da sarkık göz kapaklarını ararsanız ameliyat için birçok farklı göz kremi seçeneği bulursunuz. Göz kremlerinin çoğu cildi sıkılaştırmaya ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur ancak sarkık cildi en aza indirmek için gözün üzerindeki kası kaldıramaz. Göz kremi sürmek önemlidir ancak sarkık göz kapaklarıyla uğraşırken daha fazlası gerekir.

Dermaclinic’de göz kapaklarını kaldırmaya veya göz kapaklarının sarkık derisini iyileştirmeyi tartışırken müşterilerime iki seçenek sunuyorum. İlk olarak kaşı kaldırmak için kası nazikçe yeniden programlayan mikro akım tedavileri. İkincisi kolajeni kaldırmak ve uyarmak için ip askı.

KAPÜŞONLU GÖZLER İÇİN İP KALDIRMA

(Poli-dioksanon) İple kaldırma ince kalıplı bir dikiş veya iplik kullanılarak sarkan deriyi ve dokuları kaldıran ve sıkılaştıran invaziv olmayan bir prosedürdür. Bu tedavi yöntemi yüzün göz ve kaş bölgesindeki kırışmış kolajeni tükenmiş sarkmış cildi çözmek için müthiş bir seçenektir. Bu ipler vücudun doğal dengesini onarırken kaşı mekanik olarak kaldırır ve sıkılaştırır böylece tedavi alanına bir kolajen akışını tetikler. Bu sayede PDO iple kaldırmanın sonuçları ortalama 20 ay süren kaldırmanın ötesine geçer. Vücudun doğal olarak yaşlanmasının diğer etkileriyle mücadele eden kolajeni üretmesine yardımcı olur.