Cilt Bakımı ve Gençleştirme

Birçok olumsuz dış etkenler nedeni ile görülme sıklığı artan sağlık sorunlarından bir tanesi de cilt kusurlarıdır. Çevresel faktörler, genetik cilt yapısı, hatalı beslenme alışkanlıkları, yaşam tarzı ve yaş ilerlemesine bağlı olarak kişilerin cilt yapısı deforme olabilir.

Bu durum estetik açıdan sorun oluşturduğu gibi psikolojik sorunlara da neden olur. Ancak bu sorun çözümsüz değildir. Bursa Cilt Gençleştirme Merkezi deneyimli ve konusunda uzman dermatologları tarafından uygulanan ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemleri ile sorununuz tamamen çözüme kavuşur.

Bursa Cilt Gençleştirme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Cilt gençleştirme tedavisi uygulamasında çok çeşitli teknikleri ve modern yöntemler kullanılır. Ancak bu yöntemlerin hangisinin uygulanacağı sadece dermatolog kararı ile değil kişilerin istek ve beklentisine ve hatta yaş durumu ile genel sağlık durumuna göre birlikte alınan karar neticesinde tercih edilir. Son derece modern ekipmanlar ile gayet hijyenik olan klinik ortamında uygulanan işlemde 6 farklı lazer sistemi kullanılır.

Bursa Cilt Gençleştirme İşleminde Popüler Uygulamalar

Uzun yıllardır kozmetik dermatoloji alanında kullanılan radyofrekans tedavi daha yenilikçi bir yöntem olan altın iğne ile uygulanır. Elastikiyetini kaybetmiş, ciltte ileri seviyelere ulaşmış olan gözenekleri küçültmek ve cildi gençleştirmek amaçlı olarak yapılır.

Bursa Cilt Gençleştirmede Radyofrekans Yöntemi

Hasarlanmış cilde olması gereken elastikiyeti kazandırmak, cildi gençleştirmek, varsa yara izlerini kaybetmek ve ciltte oluşan gözenekleri küçültmek için en modern ve son teknolojilerden biri de altın iğne radyofrekans tedavisidir. Bu yöntem sayesin de cilt eski canlılığına kavuşur ve yenilerek cilt olması gereken doğal gençleşmeyi kazanmış olur.

Bursa Cilt Gençleştirme Merkezinde Kişisel Cilt Tedavisi

Cilt gençleştirme işlemi işin kliniğe başvuran kişilere Bursa cilt gençleştirme merkezi deneyimli dermatologları öncelikli olarak cilt araştırmalarını yapar. Her insanın cilt yapısı farklı olduğu için tedaviye vereceği cevapta farklı olabilir. Bu nedenle yapılacak olan tedavi şekli de kişiye özel olmalıdır. Uzmanlar öncelikli olarak kişilerin kırışıklık oranları, kırışıklık derinliği, ciltte bulunan lekelerin oluşma zamanlarını inceler ve daha sonrasında doğru tedavi birlikte planlanır.

Bursa Cilt Gençleştirmede Ameliyatsız Çözüm

Bursa cilt gençleştirme teknolojinin getirdiği yenilikler yardımı ile birçok cilt gençleştirme uygulaması güvenle yapılırken bu tedavilerden elde edilen başarı oranları da oldukça yüksektir. Ciltlerinin eski taze görünümüne kavuşmasını isteyen herkes son teknolojik ekipman, deneyimli cilt uzmanları ve dermatologlar yardımı ile arzuladıkları cilt görünümüne kavuşabilirler.