Emsculpt ile Tanışın! Yağ Yakarken Kas Yapan Teknoloji

Emsculpt teknolojisi, egzersiz yapmadan daha şekilli bir vücut elde etme imkânı sunuyor. Emsculpt teknolojisi size kas, karın, popo kaldırma, kalça sıkılaştırma, kısacası tüm vücudunuzu egzersiz yapmadan şekillendirme şansı vaat ediyor. Daha fit bacaklara ve kollara sahip olmak ve istediğiniz görünüme rahatça ulaşmak için bu teknolojiye daha yakından bakalım.

 Kaslarınızın gücüyle orantılı olarak vücudunuz daha sıkı, fit ve çekici görünür. Kilo almadığınız halde kilolu görünüyorsanız, bunun nedeni kas kaybınız olabilir. Ayrıca kaslarınızı sıkı bir şekilde oturtmak, kusursuz bir siluetin yanı sıra pürüzsüz ve çekici bir görünüm elde etmenizi sağlar. Yaşlandıkça formunu kaybeden ve düşen kalçalar, yerçekimine karşı koyamayacak kadar zayıf bir popoya sahip olduğunuzu gösterir. Peki kasları güçlendirmenin ve duruşunuzu formda tutmanın tek yolu düzenli egzersiz yapmak mı? Spor yapmadan vücut şekillendirme imkânsız mı? Spor salonlarında saatler harcamadan forma girmenizi sağlayacak, oyunun kurallarını değiştiren bir teknoloji olan Emsculpt teknolojisi ile bugüne kadar bildiklerinizi unutabilir, tüm sorularınıza cevap bulabilir, yağ yakarken kas yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Emsculpt Teknolojisi Nasıl Uygulanır?

Klinik çalışmalarla kanıtlanmış Emsculpt teknolojisi, yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerji ile hareket eder. Bu güçlü enerji sayesinde tedavi edilen bölgedeki kaslar kasılır. Uygulama, sporda elde edemeyeceğiniz sonucu sağlar ve yarım saat içerisinde kasların 20 bin kez kasılmasını sağlar. Kasların çalışmasını ve kas liflerinin yoğunluğunu arttırırken aynı zamanda tedavi edilen bölgedeki yağ yakım sürecini de hızlandırır. Yağ hücrelerinin parçalanması ve kasların kasılması ile muhteşem sonuçlar elde edilir.

Emsculpt ile Gergin Karın Kaslarına Sahip Olun

Diyet ve egzersiz programlarına rağmen karın sarkmasını engelleyemezsiniz. Emsculpt teknolojisi ile hamilelik ve hızlı kilo alıp verme sonrasında çok şekillenmeyen karın kaslarını güçlendirerek kas yoğunluğunu arttırır. Bu sayede daha atletik ve düz bir karın bölgesine sahip olmanızı sağlar. Yapılan çalışmalardan sonra Emsculpt’ın hamilelikte oluşan baskı nedeniyle ayrılan karın kaslarını birleştirmede %10 etkili olduğu gözlemlendi. Emsculpt, karın kaslarını güçlendirmek için sadece egzersiz programları ile elde edilmesi imkânsız veya son derece zor olan bir etkiyi kısa sürede elde etmenizi sağlar.

Emsculpt ile Düşük Kalçalara Veda Edin

Emsculpt teknolojisi özellikle kalçalarından rahatsız olan ve yuvarlak formunu kaybetmiş düşük popolu hastalarda mükemmel faydalar sağlar. Bu tedavi yönteminin analiz sonuçları test edilmiş ve onaylanmıştır. Emsculpt, düşük popo ve kalça şekillendirme için ilk ve tek kanıtlanmış ameliyatsız popo kaldırma çözümüdür. Emsculpt teknolojisi tedavisi ayrıca dinlenme öncesi, kollar ve karın, popo ve kalçaları şekillendirmek için kullanılan bölgelerde de kullanılmaktadır. Bu tür etkilerle gözü dolduran teknoloji ameliyatsız olduğu için tercih edilen tedavi yöntemidir.

Sarkan Kollarla Emsculpt Teknolojisi ile Mücadele Edin

Yaşla birlikte gevşeyen kolların gergin formunu tekrar kazandırmak için etkili bir tedavi yöntemidir. Sıcak havalarda kısa kollu giymekten kaçınan, kollarını gizlemek için uzun kollu ve uzun kollu tercih edenler için Emsculpt tedavisi bir kurtarıcıdır. Kollarının görünümünden rahatsız olan herkes kaslarınızı etkili bir şekilde çalıştıran ve kollarınıza şekil veren bu tedavi yöntemini yazıyor.

Düzgün Bacaklara “Merhaba” Deyin!

Bacaklar vücudun daha sert bölgelerinden biri olarak çalıştırılsa da özellikle bacak içlerinde sarkma ve gevşeme görülebilir. Emsculpt teknolojisi bu yüksek sonuçları sağlar. Bu teknoloji sadece iç uyluklarda değil aynı zamanda alt bacak (baldır) bölgesinde de faydalıdır.

 Vücudunuzdaki kasların daha sıkı görünmesine ve forma girmesine izin verin, vücudunuzla barışık olmanızı, kıyafet seçiminde özgür olmanızı ve daha çekici görünmenizi sağlar. Emsculpt teknolojisi ile tanışın; Ameliyatsız, acısız ve egzersizsiz bir formun tadını çıkarın!