Gençlik Aşısı ile Kırışıklık ve Sarkmaların Önüne Geçerek Zamanı Geriye Sarıyoruz!

Ciltlerde oluşan hasarlar, erken yaşlanmaya neden olabilmektedir. Derma Clinic Bursa Gençlik aşısı yöntemi ile yaşlanma belirtilerine neden olan etkenler kısmi olarak ortadan kaldırabilmektedir. Bursa gençlik aşısı yaptırmak isteyenler Derma Clinic merkezimize başvuruda bulunabilirler. Gençlik aşısı, gençlik serumu ve vitamin takviyesi uygulamalarıdır. Bu aşının enjeksiyonu sonunda cildin nem ihtiyacı karşılanır ve canlı görünmesi sağlanır tıpkı genç gibi 🙂

Hangi Durumlarda Uygulanır?

Gençlik aşısı uygulamaları; yaşlanma, stres, sigara ve alkol kullanımı, hormon azlığının neden olduğu cilt yapısı bozulmalarında kullanılmaktadır. Bu etkenler cildin nem ve esnekliğini kaybetmesine neden olmaktadır. Aşı ile deri altına yapılacak serum enjeksiyonu ile doku hücrelerinin canlanması sağlanmaktadır. Ciltte nemin azalması, görüntünün matlaşması, ciltte sakla ve kırışıklıklara neden olur. Aşı ile bu etkenlerin önüne geçilebilmektedir.

Gençlik Aşısının Faydaları

Özel Bursa Derma Clinic ekibi olarak güzelliğinize güzellik, sağlığınıza sağlık katıyoruz!

Gençlik aşı uygulamalarının çok sayıda olumlu sonuçları bulunmaktadır;

  • Cildin parlak görünmesini sağlar,
  • Cildin sıkılaşmasını sağlar,
  • Ciltte sarkmaları önler,
  • Ciltte oluşan ince çizgileri azaltır,
  • Akne ve leke izlerini iyileştirir.
  • Bu sonuçlar uygulanan tüm hastalarda görülebilmekte ve olumsuz bir sonuç gözlemlenmemektedir.

Aşı Uygulamaları

Cilt bakımı yapılarak, yaşlanma etkileri kısmi olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Bu durum, gençlik aşısı ile mümkün olabilmektedir. Cilt gençleştirme işlemleri için aşı uygulamaları, ciltte oluşan hasar durumuna göre uygulama seansı ve süresi belirlenmektedir. Uygulanmaya başladığında, iki haftada bir uygulanır ve ortalama iki ya da dört seans uygulanması önerilmektedir. (Bu durum değişiklik görebilmektedir) Doğru bir işlem süreci ve yöntemleri için sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Gençlik Aşısının Etkileri

Cilt gençleştirme tedavileri için gençlik aşısı kullanıldığında neler yaptığını hastalarımız ile paylaşıyoruz. Aşı uygulandığında, ciltte floroblant hücrelerinin gelişmesini sağlamaktadır. kollajen yapımı sağladığı için doku ölümlerini önlemektedir. Özel Derma Clinic Bursa gençlik aşısı doku onarımı yaparak büyüme faktörlerini geliştirmektedir. En önemli etkisi cildin ihtiyacı olan nemi sağlayarak zamanı geriye sarabilmektedir.

Cilt Bakımı

İnsanlar yaşam şartları ya da çevresel faktörlerinden dolayı cilt yapılarında bozulma sorunları ile karşılaşabilmektedir. Kliniğimizde, cilt bakımı için gençlik serumu uygulamalarını, cilt uzmanlarımız denetiminde yapıyoruz. Verilen hizmet sayesinde, cilt bakım tedavilerini en iyi şekilde uyguluyor, insanların kendilerini daha genç hissetmelerini sağlıyoruz.

Bursa gençlik aşısı fiyatları 2020 için bizle iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.