Yaz ayları yaklaşırken hepimiz bikini ve mayo giymek için en güzel halimizle görünmek isteriz. Fazla kilolardan ve sarkmalardan kurtulmak için birçok yöntem denemiş olmamıza rağmen istediğimiz sonucu alamamış olabiliriz. İşte tam da bu noktada Emsculpt devreye giriyor! Emsculup tıbbı bir cihazdır sadece doktor olan kıliniklerde bulunmaktadır

Emsculpt; kas yapımını ve yağ yakımını aynı anda gerçekleştiren, FDA onaylı, son teknoloji bir cihazdır. Bu cihaz, kasları elektriksel stimülasyon ile çalıştırarak yağ yakımını hızlandırır ve kas kütlesini artırır. Emsculpt ile sadece 30 dakikalık bir seansda 20.000 mekik çekmeye eşdeğer bir kas çalışması yapabilirsiniz!

Dermaclinic, Bursa’da Emsculpt uygulamasını yapan en prestijli kliniklerden biridir. Deneyimli ve uzman ekibi ile Dermaclinic, size en uygun tedavi planını oluşturarak yaz aylarına fit ve sıkı bir şekilde girmenize yardımcı olur.

Emsculpt’ın Faydaları

  • Karın kaslarını sıkılaştırır ve belirginleştirir.
  • Popyu kaldırır ve şekillendirir.
  • Bacakları inceltir ve sıkılaştırır.
  • Kolları sıkılaştırır.
  • Bel bölgesini inceltir.
  • Karın kas ayrışmasını (diastasis recti) gidermeye yardımcı olur.
  • Vücut konturunu iyileştirir.

Emsculpt Kimlere Uygulanabilir?

Emsculpt, 18 yaş ve üzeri, genel sağlık durumu iyi olan herkese uygulanabilir. Hamileler, emziren anneler, kalp pili veya diğer elektronik cihazlar kullanan kişiler ve kas-iskelet sistemi hastalıkları olan kişiler için uygun değildir.

Emsculpt Uygulaması Nasıl Yapılır?

Emsculpt uygulaması, non-invaziv bir işlemdir. Cildinize özel aplikatörler yerleştirilir ve bu aplikatörler kasları elektriksel stimülasyon ile çalıştırır. İşlem sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissetmezsiniz.

Emsculpt Sonuçları Ne Zaman Görülür?

Emsculpt sonuçları, kişiden kişiye değişebilir. Haftada 2 toplamda 4 seanslık bir uygulamadan sonra gözle görülür sonuçlar elde edilir. Sonuçlar kalıcıdır ve düzenli egzersiz ile korunabilir.

Yaza Emsculpt ile sıkılaşarak hazırlanmak için Dermaclinic’e randevu almayı unutmayın!