İstenmeyen kilolar hemen hemen herkesin başında adeta bir bela. Özellikle bölgesel kilo alımları, doğumdan sonra oluşan ve rahatsız edici olarak nitelendirebileceğimiz bölgesel pişmanlıklar hemen hemen herkesin korkulu rüyası haline geliyor. Doğumdan sonra, hızlı kilo alıp verme sebebiyle, yanlış beslenme neticesinde bölgesel kilo alımları ve bir türlü giderilemeyen bölgesel kilolar pek çok kadının problemi haline gelmiştir. Ne kadar spor veya diyet yaparsanız yapın bu bölgesel kilo alımlarından mustarip olabilirsiniz. Bölgesel yağlanmalar çoğunlukla spor veya diyetle giderilemez. Hemen hemen herkesin hayali kısa süreler içerisinde bölgesel yağlanma anlardan kurtulmak ve birkaç beden incelemektir.

Elbette kilo vermede pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Özellikle çok fazla ödem tutan vücutlarda ödemin atılmasıyla birkaç beden incelmek mümkün olabilmektedir. Fakat bölgesel yağlanmalar genellikle ödemler alakalı olmayıp yıllar içerisinde belli başlı bölgelerde birikmiş yağlanmadan kaynaklanabilmektedir. Dışarıdan yapılan müdahaleler, kullanılan özel teknikler, yeni nesle zayıflama cihazları ile bölgesel yağlanmalar dışarıdan müdahale ile giderilebilmektedir. Bu tür takviyelerle bir veya birkaç hafta içerisinde birkaç beden incelmek mümkün olabilmektedir. Elbette bu tür tedavilerin yaşla, bölgesel yağlanmanın yerleşip yerleşmemiş olmasıyla alakalı olabilmesi mümkündür.

Klinik ortamlarda uygulanacak özel cihazlarla yapılan tedaviler neticesinde gerek bölgesel yağlanmalar gerekse genel kilo alımları giderilebilmektedir. Yapmanız gereken tek şey alanında uzman kişilerle çalışarak vücut tipinize ve bölgesel yağlanma anlarınızda en etkili olabilecek cihaz tercihini yapabilmektir. Teknolojinin gelişmesiyle bir haftada incelmek artık bir hayal değil oldukça yakın bir gerçektir. Özel cihazlarla uygulanan birkaç seans sonucunda birkaç beden incelebilmek mümkündür. Sizin için en uygun tedavi yöntemini belirleyebilmek, yapılan tedavinin kalıcı olmasını sağlayabilmek için kliniğimize gelerek alanında uzman profesyonel ekibimizden destek alabilir ve sizin için en uygun inceleme tedavisini seçebilirsiniz.