Herkes vücudunun bir bölgesinden şikayetçi olarak farklılık yaratmak isteyebilir. Bazı bölgeler spor veya diyetle vücuttan gitmeyebilir, bazı fazlalıklar operasyonlar olmadan ve klinik işlemler gerçekleştirmeden vücudunuzdan silinmeyebilir. Bu sebeple alternatif zayıflama yöntemlerine başvurarak bazı bölgelerdeki pazarlıkların giderilmesi amaçlana bilmektedir. Peki bu yöntemler hangi bölgelerde işe yarar etkiler göstermektedir?

Gıdık bölgesi hem kadınların hem de erkeklerin profil görüntülerini bozduğu için sık sık tercih ettiği bir alternatif zayıflama bölgesi olarak karşımıza çıkıyor. gıdık bölgesi hangi egzersizleri yaparsanız yapın kolay kolay vücuttan silinmeyecek bir bölge olarak vücudumuzda bulunuyor. Yanlış beslenme, uzun yıllar boyunca kilolu olmak, ani kilo alıp vermek gibi olaylarda gıdık kısmında aşırı yağlanma ortaya çıkabiliyor. Bu aşırı yağlanma müdahale edilmediği taktirde daha da büyüyerek tamamen yerleşebiliyor. Bir yağlanmanın vücuda yerleşmesi demek çok büyük uğraşlar verilmeden o bölgenin gitmemesi anlamına gelmektedir. Bu sebeple herhangi bir bölgede aşırı yağlanma ortaya çıkıyorsa ve bu bölge herhangi bir sporla etkilemeyecek noktadaysa özellikle dış görünüşünüz de olumsuz etkiler yaratabilmektedir. İşte gıdık bölgesi de bunlardan biridir. Peki gıdık aldırmak tehlikeli midir?

Gıdık aldırmak hangi yöntemle yapılıyorsa yöntemin testine göre tehlikeler içere bilmektedir. Fakat artık ameliyatsız ve operasyonsuz bir biçimde grip bölgesinden kurtulmanız mümkün olmaktadır. Gıdık bölgesinde yaşanan aşırı yağlanmayı birkaç seans içerisinde alternatif zayıflama yöntemleri ile eritebilirsiniz. Dermaclinic olarak, Kliniğimizde uyguladığımız alternatif zayıflama yöntemleri ve herhangi bir kesik, yara olmadan kolaylıkla bölgesel zayıflama ile uyguladığımız işlemler sayesinde gıdık bölgenizden tamamen kurtulabilirsiniz. Ameliyat risklerini almadan, acısız ve ağrısız, birkaç seans içerisinde gıdık bölgesinden tamamen kurtulabilir ve bir daha aynı bölgede asla yağlanma yaşamamanızı garanti edebiliriz. Bu konuda Dermatolog Doktor Fatma Özel Dermaclinic olarak sizlere en uygun tedaviyi sunuyoruz. Siz de uygun tedavi ve en etkili sonuçlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.