Yüzümüzde istediğimiz görüntüye kavuşmak için uygulama yaptırdığımız pek çok farklı yöntem ve estetik işlem çağımızın artık çok bilindik ve normal işlemleri arasında yer alıyor. Gelişen teknoloji sayesinde yapılan pek çok işlem ameliyatsız, kısa sürelerde yapılan ve oldukça sağlıklı işlemler. Yüzümüzde yaptırdığımız işlemlerin pek çoğu ifademizi gençleştirmek, daha sağlıklı bir cilde ve daha orantılı bir cilt yapısına kavuşmak için yaptırdığımız işlemlerdir. Dudak dolgusu da dünya üzerinde yapılan estetik operasyonlar arasında en çok tercih edilen işlemlerden biridir.

Dudak Dolgusu İşlemi Acılı Mıdır?

Günümüzün teknolojisi sayesinde dudak dolgusu oldukça basit bir işlem olarak karşımıza çıkıyor, acı veya ağrı yaşanmadan basit bir biçimde gerçekleştirilebiliyor ve uzun süreler boyunca kalıcılığını koruyabiliyor. Dudak dolgusu aynı zamanda istediğiniz ölçülerde yapıldığı için 100 ifadesini bozmuyor ve sağlıklı bir görüntüye kavuşmanıza olanak sağlıyor. Dudak dolgusunda kullanılan tüm ürünler cilde ve cilt yapısına dost, kanserojen madde içermeyen ve sağlıklı ham maddelerden oluşuyor.

Peki, dudak dolgusu yaptırdıktan sonra kaç gün içerisinde cildimize oturuyor ve en sağlıklı görüntüsüne kavuşuyor? Dudak dolgusu yaptırdıktan sonra yaklaşık 5 ila 7 günde tam oturma sağlıyor ve aradığımız görüntüyü oluşturuyor.

Dudak Dolgusu İşlemi Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu bir iğne yardımıyla yapılan bir işlemdir. Eskiden olduğu gibi büyük ameliyatlara gerek kalmadan, cilde dost kolajen içerikli ürünlerle cilde enjekte edilebilen ve gerektiğinde rahatlıkla cidden basit ve acısız yöntemlerle tahliye edilebilen özel bir işlem. Dudak dolgusu yaptırdıktan sonra bir hafta içerisinde taahhüt edilen görüntü ortaya çıkar. Doğru bakım, danıştığınız uzmanın tavsiyelerine uygun bir biçimde Hareket ettiğiniz takdirde kolaylıkla cilt yapınıza oturan dudak dolgusu, yine uzmanı taahhüt ettiği sürelerde uygun bakımlarla kalıcılığını sürdürebiliyor.