Dolgu uygulaması ilerleyen yaşın ve hayat yorgunluğunun yüze verdiği izleri silmek, daha genç, dinamik bir cilde sahip olmak amacıyla tercih edilen Güzellik Uzmanlarınca yapılan uygulamalardır. Daha dolgun dudaklara, belirgin elmacık kemiklerine, keskin yüz hatlarına sahip olmak artık bu yöntemle çok daha kolay.

Dolgu enjeksiyonu sayesinde yapılan bu işlem sonucunda hayallerinizdeki yüz hattına sahip olabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu izleri silebilir, gençlik zamanlarınızdaki hatlarınıza sahip olabilirsiniz. 18 aya kadar kalıcılığı olan bu uygulama etkisini de hemen göstermektedir. İnce kırışıklıklarda ve derin kırışıklıklarda da kullanılabilmesi açısından oldukça yaygın tercih edilmektedir.

15 dakika kadar kısa bir sürede yapılabilen uygulama sonrasında günlük yaşantınıza geri dönebilir ve herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Fakat unutulmaması gereken önemli bir nokta var ki bu da bu işlemin herkes tarafından yapılamayacağıdır. Alanında uzman kişilerce yapılan uygulama sonrası kendinizi daha güzel hissedeceksiniz.

Dudak dolgusu herkeste aynı bölgeye uygulanmaz. Bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda üst dudak dolgusu, alt dudak dolgusu, dudağa kırmızılığını veren çizginin kaybolması sonucu o bölgeye uygulanan dolgu, kimilerinde dudağın aşağı doğru eğilmesi sonucu, dudağı kaldırmak amacıyla tercih edilen dolgu gibi bir çok şekilde uygulanabilir. Ama öncelik olarak Üst dudak kıvrımları olmayanlarda bu kesimlerin belirginleştirilmesi önemlidir.

Dolguların kalınlıkları da değişkenlik gösterebilir. Özellikle dudak fonksiyonlarının kaybedilmemesi açısından yapılan orta kalınlıktaki dolgu ile daha doğal dudaklara sahip olunabilmektedir. 35-40 yaş üstü bayanlarda bu yöntemin tercih edilmesi kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Çünkü bu yaş üzeri bireylerde amaç dudakları dolgunlaştırmaktan çok yaşlılığın ortadan kaldırılmasıdır.

Dolgu maddesi seçiminde de insan vücudunun değerini göz önüne alarak en kaliteli dolgu maddeleri seçilmelidir. Bu konuda Dermaclinic olarak kaliteden ödün vermeden sağlığınızı önceleyerek en iyi markalarla hizmet vermekteyiz.