Dermaclinic Bursa ile İstenmeyen Tüylere Elveda!

Lazer epilasyon hem kadın hem de erkeklerin yaptırdığı bir işlemdir. Kıllardan kurtulmak isteyen herkes epilasyon yaptırarak istenmeyen tüylerden kurtulmayı hedefler. Lazer epilasyon yaptırdığınız zaman kıl köklerini yaktığı için kıllardan da tamamen kurtulmuş olursunuz. Ancak lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz zaman mutlaka etkili bir makine seçimi yapılmalıdır. Bu nedenle Dermaclinic Bursa merkezinden alacağınız epilasyon hizmetleri, sizleri memnun eder ve istenmeyen tüylerden kurtarır.

Lazer Epilasyon Avantajları 

Lazer epilasyon genellikle tüm vücut için yapılan bir işlemdir. Belli seanslar eşliğinde aldığınız zaman kıl kökleri kurumaya başlar ve kıllarınız da tamamen gider. Ancak bunun için iyi bir firma ile anlaşmanız gerekir. Her makine çok fazla etkili değildir. Bu nedenle daha fazla seans almak zorunda kalabilirsiniz.

  • Alexandrite lazer direkt olarak kıl köklerine etki ettiği için kıl bölgesini yakar ve kılları kurutur.
  • Lazer yapılırken size herhangi bir zarar vermez. Sadece kısa süre de kıl köklerine etki eder.

Lazer epilasyonun en büyük avantajı kısa süre de etki etmesidir.

Alexandrite Lazer Etkisi

Alexandrite lazer genelde her firmada kullanılan etkili bir makinedir. Son dönemler de buz lazer de oldukça etkili olsa da bu cihazın etkisi daha fazladır. Bu nedenle epilasyon yaptıracağınız zaman mutlaka makine seçimine dikkat ederek tercih edilmelidir.

Lazerin Etkisi

Lazerin etkisi genelde makineye göre değişir. Etkili bir makine aldığınız zaman kısa süre de etki gösterir. İşlem yapılmadan muayene edilir ve ona göre bir tedavi süreci belirlenir. Seanslar da sizin kıl köklerinize göre değişiklik gösteriyor.

Hangi Bölgelere Lazer Yapılır?

Lazer yapılırken kadın erkek fark etmeksizin her bölge için uygulanır. Kol, bacak, koltuk altı, genital bölge, göbek ve bel bölgeleri için lazer epilasyon uygulanır. Bu bölgeler için seanslar da oldukça az sürer.

Lazer İçin Seans

Lazer epilasyon da seans belirlenirken genelde lazer yapılan bölgeye göre değişir. Genital bölge için lazer 8 seansa kadar uzar. Ancak diğer bölgeler de 6 seans almak yeterli olur. Seans bilgisi için lazer aldığınız yerde muayene olmak ve doğru bilgi almak daha doğru olabilir.