Yaşlanma, ciltte elastikiyet kaybına ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur. Kırışıklıklar, özellikle alın çizgileri, kaz ayakları (göz çevresindeki çizgiler) ve kaş çatma çizgilerinde daha belirgindir.

Botoks, kırışıklıkların tedavisinde kullanılan etkili bir yöntemdir. Botoks, kasların kasılmasını geçici olarak engelleyerek kırışıklıkların oluşumunu önler.

Dermaclinic’te uygulanan botoks uygulaması, alanında uzman Dr. Fatma Özel tarafından gerçekleştirilmektedir. Dr. Özel, yüz kaslarının yapısını ve işleyişini çok iyi bilen bir uzmandır. Bu sayede, botoks uygulamasını en doğru şekilde yaparak, hastaların ifadelerinde bozulma olmadan kırışıklıklarından kurtulmalarını sağlar.

Botoks uygulaması nasıl yapılır?

Botoks uygulamasında, botoks maddesi çok ince iğnelerle cildin altına enjekte edilir. İşlem yaklaşık 15-20 dakika sürer. İşlemden sonra hasta günlük hayatına hemen dönebilir.

Botoks uygulamasının avantajları nelerdir?

  • Kırışıklıkların oluşumunu önler.
  • İfadelerde bozulma yapmaz.
  • Etkisi 3 ila 6 ay sürer.

Botoks uygulaması kimlere uygulanabilir?

  • 25 yaş üzeri, kırışıklıkları olan kişilere
  • Alın çizgileri, kaz ayakları veya kaş çatma çizgileri olan kişilere

Botoks uygulamasının fiyatları ne kadardır?

Kliniğimizde Orijinal botoks kullanılmaktadır. Taklitlerine göre daha etklili, daha doğal, yan etkisi olmayan botox’dur. Taklit botoxlarda oluşa bilecek ciddi alerjik reaksiyonlar Orijinal botoksta görülmez.

Botoks uygulamasının fiyatları, uygulama yapılacak bölgeye göre değişmektedir. Dermaclinic’te botoks uygulamasının fiyatları hakkında bilgi almak için 0533 924 80 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sonuç olarak, botoks uygulaması kırışıklıkların tedavisinde etkili bir yöntemdir. Dermaclinic’te uygulanan botoks uygulaması, alanında uzman Dr. Fatma Özel tarafından gerçekleştirilmektedir. Dr. Özel, hastaların ifadelerinde bozulma olmadan kırışıklıklarından kurtulmalarını sağlar.