BTL Exilis Ultra 360 ile Kolda ki Sarkmalara Çözüm

Yaşlanma, ciltte çeşitli değişikliklere neden olur. Bu değişikliklerden biri de cildin sarkmasıdır. Cildin sarkması, cildin elastikiyetini kaybetmesinden kaynaklanır.

Kollarda sarkmalar, kilo verme, hamilelik ve yaşlanma gibi çeşitli nedenlerle oluşabilir. Kollarda sarkmalar, kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterebilir ve özgüven kaybına neden olabilir.

BTL Exilis Ultra 360 tedavisi, kollarda sarkmalara etkili bir çözüm sunar. Bu tedavi, cildin derin katmanlarına etki ederek yeni kolajen üretimini uyarır. Bu sayede, cildin elastikiyeti artar ve cilt sarkmaları giderilir.

BTL Exilis Ultra 360 tedavisi, ortalama 6 seans uygulanır. Seanslar haftada 1 kez yapılır. Herhangi bir şikayet olmaz.

BTL Exilis Ultra 360 tedavisi, kollarda sarkmalardan kurtulmak isteyen kişiler için ideal bir seçenektir.

BTL Exilis Ultra 360 Nedir?

BTL Exilis Ultra 360, cildin derin katmanlarına etki eden ve yeni kolajen üretimini hifu ve radyafrekansın olduğu dünyada tek cihazdır. Bu tedavi, cildin elastikiyetini artırarak ve cilt sarkmalarını gidererek daha genç bir görünüm elde edilmesini sağlar.

BTL Exilis Ultra 360 Nasıl Uygulanır?

BTL Exilis Ultra 360 tedavisi, uzman bir doktor gözetiminde klinik ortamda uygulanır. Radyofrekans enerjisi, cildinize özel bir aplikatör ile uygulanır. İşlem yaklaşık 30-60 dakika sürer.

BTL Exilis Ultra 360 Avantajları:

  • Cilt sarkmalarını giderir
  • Cildin elastikiyetini artırır
  • Daha genç bir görünüm sağlar
  • Acısız ve konforlu bir işlemdir
  • Hızlı ve güvenli uygulama

Dermaclinic’te BTL Exilis Ultra 360

Dermaclinic, BTL Exilis Ultra 360 konusunda uzman bir kliniktir. Uzman doktorlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile BTL Exilis Ultra 360 tedavisini güvenli ve başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz ön görüşme randevusu almak için Dermaclinic ile iletişime geçin.