Kadınlar olarak en çok şikayet ettiğimiz bazı bölgelerimizde birikmiş ve bir türlü vücudunuzdan gitmeyen, en ağır diyetlere bile direnebilen, ağır sporlara karşı oldukça mukavemetle olan geçmiş ve yerleşmiş yağlardır. Yerleşmiş yağlanmalar siz ne yaparsanız yapın vücudunuzdan atamayacağınız yağlanmalardır. Bu yağlanmalar genellikle klinik ortamlarda alternatif yöntemlerle vücuttan atılabilmektedir. Veya bir estetik uzmandan yardım alarak bölgede bir ameliyat gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz fakat bu tür yöntemler oldukça maliyetli ve acılı olacağı için pek çok insan bu yöntemlerden kaçınmaktadır.

Herhangi bir bölgenizde aşırı yağlanma veya birikmesi gözlemliyorsanız, uzun yıllardan bu yana bu durumdan şikayetçiyseniz, pek çok zayıflama yöntemi denemiş olmanıza rağmen bir türlü bölgesel birikmeler gitmiyorsa yapacağınız en doğru işlem bölgesel zayıflama yöntemlerini denemektir. Bölgesel zayıflama denince akla ilk olarak ameliyatlar gelse de daha basit, daha az maliyetli, daha ağrısız ve acısız yöntemlere başvurmanız önceliğiniz olmalıdır. Bölgesel zayıflama farklı aletlerle gerçekleştirilen, ses dalgaları ile ya yakmayı amaçlayan bir dizi işlemi içermektedir. Bu işlemler oldukça düşük maliyetli, kolay yapılabilen, sosyal hayatta herhangi bir problem yaratmayan, yaptırdıktan sonra gündelik hayatımıza devam edebileceğiniz, birkaç seans sonra bölgede incelme görebileceğiniz ve bu incelemenin kalıcı olduğu yöntemlerdir. Bilimsel olarak ispatlanmış, kolay yapılabilen ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu yöntemler sayesinde hiç acı çekmeden bölgesel yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Dermaclinic olarak bölgesel zayıflama konusunda uzman kadromuz ile size özel teknikler tavsiye ederek birkaç seansta bölgesel yağlanmalarınız da kurtulmanızı amaçlıyoruz. Yapılacak tüm işlemler oldukça güvenli ve vücut tipinize uygun işlemlerdir. Kliniğimize gelerek şikayetçi olduğunuz bölgenizdeki birikmiş yağlardan kurtula bilmeniz için yapılacak işlemleri tek tek anlatıyor, cihazlarımızı tanıtıyor, yapmanız gerekenleri tavsiye ediyor ve bölgesel yağlarınızdan kurtulmanız için gerekli işlemleri yapıyoruz. Bu konuda Dermatolog Doktor Fatma Özel Dermaclinic olarak sizlere en uygun tedaviyi sunuyoruz. Siz de uygun tedavi ve en etkili sonuçlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.