Bölgesel incelme hemen hemen tüm kadınların hayal ettiği ve vücutlarında beğenmedikleri bölgelerin dışarıdan müdahale ile incelmesine olanak sağlayan, birtakım elektromanyetik cihazlarla uygulanan işlemler bütünüdür. Bölgesel incelme ile kalıcı olarak yağ yakımı mümkündür. Önemli olan vücut tipine en uygun ve hangi bölgedeki fazlalığın giderileceğine dair yapılacak işlemdir. Bölgesel incelme işlemlerinden birisi kavitasyondur. Kas gruplarını çalıştırmak, elektromanyetik akımlarla bölgesel yağlanmaları parçalamak, lenf ve idrar yollarıyla atılmasını sağlamak için seanslar halinde uygulanmaktadır. Sağlık açısından herhangi bir sorun yaratmayacağı gibi gerekli olduğu noktalarda sağlık için faydalı ve iç yağlanmayı gidererek daha sağlıklı bir vücuda kavuşmak için etkili bir yöntemdir. Pek çok insan bölgesel incelme işlemleri yaptırdıktan sonra kaç kilo verilebileceğini merak etmektedir.

Bölgesel incelme işlemlerinde önemli olan püf noktalardan biri klinik tarafından verilmiş olan diyet listesine, yasaklı yiyecekler listesine, uygulanması gereken diğer noktalara dikkat edilmelİdir. Her vücut tipi birbirinden farklı olmakla beraber, yağlanmanın uzun yıllar boyunca bölgede kalması sebebiyle zor parçalanması gibi önemli detaylar da bulunmaktadır. Bölgesel incelme yaptıran herkes bir miktar kilo vermekte zira bölgesel incelme işlemlerinde yağ yakımı hedef alındığı için vücuttan atılan yağın vücut kitlesini azaltması oldukça olağandır.

Bölgesel incelme işlemlerinde kilo verimi kişiden kişiye göre değişmekte ve Emsculpt uygulamasını haftada 2 toplam 4 seans aldığınızda kalıcı etkiler görebilirsiniz. Bunun dışında yine bölgesel zayıflama incelme uygulamalarında kullandığımız lazer lipoliz  ile kalıcı ve etkili kilolar verilebilmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşın https://www.dermaclinic.com.tr/iletisim/