Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Bursa

Ameliyatsız göz kapağı estetiği Bursa son zamanların en ilgi çeken operasyonlarından biri. En çok uygulanan bu işlemler hakkında detaylı bilgi verelim. Bu işlemi nasıl yapabilirsiniz? Nasıl daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz? Bu konuda bilgi vermeye çalışacağız.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Nedir?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği Bursa işlemleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Tabii öncelikle bu işlemlerin ne olduğu hakkında bilgi vermemiz gerekirse estetik işlem olarak genellikle plazma ışını kullanılarak yapılır. Zaman zaman cildin üst tabakasında değişiklikler meydana gelir. Bu nedenle kırışıklıklar ile karşılaşılabilir. Ameliyatsız göz kapağı estetiği tek seans sonrasında sonuç almanızı sağlayan kolay bir uygulamadır. Plazma enerjisinin havadaki gazları kullanarak daha etkili olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle son zamanlarda insanların çok tercih ettiği işlemlerden biri olarak gözlemlenebilir. Genelde tek seanslık bir uygulamadır ancak aşırı cilt gevşekliği durumunda 3 seansa kadar gerekebilir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği az önce bahsettiğim gibi plazma enerjisi kullanılarak yapılır. Bu işlem 45 dakika kadar sürebilir. Öncelikle randevunuza geldiğimizde bu işlemi direkt olarak gerçekleştirebileceğimizi bilmenizi isteriz. Öncelikle bu bölge anestezik krem ​​kullanılarak uyuşturulur. Ardından süreç başlatılır. Her göz kapağına yarım saat uygulamanız yeterlidir. Ayrıca bazen uygulama sonrasında ciltte kabuklanma meydana gelebilir. Güneş koruyucu kremler veya fondötenler sürme şansınız var. Kabuklu görünüm 10 gün içinde kaybolacaktır. Böylece iyileşme süreci tamamlanmış olacaktır.

Ameliyatsız Göz Estetiği Kimlere Uygulanabilir?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği için 18 yaşından büyük olmak gerekir. Her ne kadar avantajlı bir işlem olsa da tabi ki sağlık durumu söz konusu olduğunda bu estetik operasyonlar 18 yaş altı kişilere de yapılmaktadır. Burada esas olan şu ki sağlığa bağlı olduğunda bu işlemler uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Ağırlıklı olarak ileri yaşlarda tercih edilen bir estetik uygulamasıdır.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiğinin Yan Etkileri Var Mıdır?

Ameliyatsız göz kapağı estetiğinin genellikle yan etkisi yoktur. Ancak bu uygulamadan sonra ilk etapta bir kabuklanma dönemi olacaktır. Bu 10 gün içinde geçecek. Bunun dışında çok kolay bir şekilde sorunsuz sonuç alabileceğiniz bir işlemdir. Ameliyatsız olması size avantaj sağlar.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Ne Kadar Sürer ve Günlük Hayata Ne Zaman Döneceğim?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği yaptırmak için randevu almanıza gerek yoktur. Elbette önceden uzmanlarla görüşerek kendinizi hazır hissettiğinizde bu işlemi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ancak hemen uygulanabilen bir işlemdir. Bu estetik işlem ortalama 45 dakika civarında sürmektedir. Ancak 1 saate kadar uzayabilir. Bu estetik işlemde bir göz kapağına ortalama maksimum 30 dakika plazma enerjisi uygulanır. Ayrıca günlük hayata hemen dönebilirsiniz. Ancak ilk seansta etkinin görülmediği durumlarda bazen 2. veya 3. seanslara ihtiyaç duyulabileceği unutulmamalıdır. Tüm bunlara ek olarak özellikle güneş koruyucu kremler kullanarak 10 güne kadar gözlerinizi korumak sizin için daha sağlıklı sonuçlar verir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Anestezi Altında Mı Yapılır?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği sadece anestezik krem ​​ile yapılır. Narkoz ve benzeri bir durum kesinlikle yoktur. Bu anlamda oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen bir operasyondur. Cerrahi bir işlem olmadığını bilmek gerekir. Herhangi bir iz yoktur ve kolaylıkla yapılabilecek bir işlemdir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için uzmanlarımızla da görüşebilirsiniz. Uzmanlarımız size bu plazma enerjisi hakkında bilgi verirken, bu işlemin nasıl uygulanacağı ve kimlere daha kolay uygulanabileceği konusunda da size daha detaylı bilgi verebileceklerdir.