Bursa Somon DNA

Somon DNA ile Hücrelerinizi Yeniliyoruz! Hızlı Bir Şekilde Gençleş ve Canlı Bir Cilde Sahip Ol!

Güzel, canlı ve kusursuz bir cilt yapısına nasıl sahip olunur merak ediyorsanız sizleri en kısa süre içerisinde kliniğimize gelerek Somon DNA ile tanıştırmak isteriz. İnsanlar genç ve güzel kalabilmek için cilt bakımlarını yaptırmak isterler. Cilt bakımı için somon dna tedavisi yapılmaya başlanmıştır. Bursa somon dna tedavisi ile doğal onarım yapılmakta ve cilt gençleştirilmektedir. Bursa Derma Clinic cilt bakımı için en etkili yöntemleri kullanmaktadır. Güzellik uygulamalarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilir ya da bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Cilt Bakımı

Cildin parlak ve sıkı görünmesi kişilerin daha genç görünmesine neden olacaktır. Derma Clinic Bursa Somon DNA tedavisi ile cildin ihtiyacı olan protein ve vitamin ihtiyacı karşılanmaktadır. Cilt, ihtiyacı olan vitamini aldığında ciltte daha parlak ve aydınlık görüntü ortaya çıkacaktır. Somon DNA içeriğinde, somon balığı sperm dna ve saf hyalüronik asit molekülleri bulunmaktadır.

Bursa Somon DNA Uygulaması

Ciltin nem dengesini sağlayan etken maddeler arasında, hyalüronik asit bulunmaktadır. Somon DNA tedavisi uygulandığında zaman içerisine cildin onarıldığı ve gençleştirildiği görülebilmektedir. Somon DNA molekülleri deri altına enjekte edilerek uygulanmaktadır. Uygulanan tedavi yöntemi sonunda cildin ihtiyacı olan vitamin ve proteinler cilt altı dokulara verilmiş olmaktadır. Cilt altı dokular kendini yenilemeye başladıktan cilt yüzeyinde fark edilir iyileşme görülecektir.

Somon DNA Nasıl Uygulanır?

Bursa Derma Clinic tarafından uygulanan cilt bakımlarında, Somon DNA tedavisi öncesinde uygulama bölgesine lokal anestezik krem sürülmektedir. Somon DNA küçük iğneli enjektörler ile cilt altına enjekte edilmektedir. İnce iğneler kullanıldığı için işlemler mümkün olduğu kadar ağrısız / acısız olarak gerçekleştirilir. Cilt bölgesinde enfeksiyon gözlemlenmiş ya da hasta hamile ise bu işlem uygulanmaz.

Somon DNA Tedavisinin Faydaları

Cerrahi işleme gerek kalmadan cilt bakımının yapıldığı Derma Clinic Bursa Somon DNA yöntemi ile başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Tedavi sonrasında insanlar günlük hayatlarına devam edebilmektedir.

Somon dna tedavisi sonrasında elde edilecek sonuçlar şunlardır;

  • Cilt yapısında düzelme,
  • Göz çevresinin aydınlanması,
  • Yüz, el, boyun gibi bölgelerde gençleşme,
  • Göz çevresi morlukların giderilmesi,
  • Kafa derisine uygulandığında saç dökülmesinin önlendiği,
  • Somon dna cilt bakımı için en etkili yöntem olarak günümüzde yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Tedavi Etki Süresi

Cilt tedavilerinde somon dna yöntemlerini, hastaların cilt yapılarına göre 4 seans şeklinde, 1 ile 3 hafta aralıklarla uyguluyoruz. Tedavi belirlenen prosedürlere göre yapıldığında kalıcılık etkisi 8 ay ile 1 yıl olacağı belirlenmektedir.

Bursa Somon DNA yapan yerler ve fiyatları olarak bilgi için bizle iletişime geçiniz.

 Adres: FSM Bulvarı Plaza 224 (Uzay Pastanesi Üstü) İhsaniye Mah. Leylak Sokak No:5 B-Blok Kat:2 D:9-10 Nilüfer / Bursa / Türkiye
 Tel: 0224 453 38 68 – 0224 453 38 69 – 0533 924 80 54