Bursa Lazer Epilasyon 2020

2020 Sizin Yılınız Olsun! İstenmeyen Tüylerden Lazer Epilasyon ile Kurtulun.

İstenmeyen tüylerden kalıcı ve acısız olarak kurtulmanın en güvenilir ve hızlı yollarından biri lazer epilasyon yöntemidir. Lazer uygulama yöntemiyle yapılan epilasyon cilde herhangi bir zarar vermeden doğrudan kıl köklerine ulaşarak yok eder. Hızlı gelişen teknoloji sayesinde vücudunuzun neresinde olursa olsun istenmeyen tüyleriniz den hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Derma Clinic Bursa Lazer Epilasyon 2020 yılında en iyi kampanyalar ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken hem yüzünüzü güldürüyor hem de cebinizi rahat ettiriyoruz. 🙂

Lazer Epilasyon Seans Aralıkları

Lazer epilasyon sayesinde kıl kökleri belirli zaman sonra tahrip olur ve çıkmaz. Kılın rengine göre seans süreleri uzamaktadır. Kıl renginin koyu olması seans süresinin kısalması ve daha çabuk sonuç alınması demektir. Her seansta vücuttaki kıllar yakalanmaya çalışılır ve zamanla kılın renginde açılmalar meydana gelerek güçsüzleşir.

Zamanla azalan kıllar cilt ve kıl tüpüne göre 4-8 seans sonra tamamen ortadan kaybolabilir. Lazer epilasyon tedavisi sırasında zaman aralıkları ilk etapta daha sık olsa da ilerleyen zamanlarda seans aralıkları uzar. Bursa lazer epilasyon 2020 size en kısa sürede sonuç verecek çalışmalar yaparak memnuniyet sağlamaktadır.

Lazer Epilasyonun Yan Etkileri Var mı?

Lazer epilasyonun bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Uygun dozlarda gerçekleşen işlemlerin zararı bulunmamaktadır. Ağrısız ve zararsız olan bu işlemin mutlaka doğru eller tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi halde vücudunuzda yanıklar meydana gelebilir ve hiç bir sonuç alamayabilirsiniz. Sertifikalı ve işinde uzman deneyimli arkadaşlarımız ile size kalıcı epilasyon hizmetini sorunsuz sağlıyoruz.

Lazer Epilasyon Başarı Oranı

Epilasyon işlemlerinin doğru yapılması halinde başarı oranı çok yüksektir. Önemli olan kişinin cilt yapısına ve kıl yapısına uygun lazer seçenekleriyle doğru müdahale edilmesidir. Kişide herhangi bir hormonal problem ve kıl köklerini uyarıcı ilaç kullanımı bulunmuyorsa işlem başarı oranı çok yüksektir.

Başarıyı etkileyen diğer faktörler arasında;

  • Yaş
  • Hormonal bozukluklar
  • Genetik faktörler
  • Metabolik faktörler
  • İlaç kullanımı

Bu gibi faktörler başarı oranını etkilemektedir. Bu nedenle kişi epilasyon öncesinde mutlaka doktor tarafından değerlendirilmeli ve ona göre tedavi uygulanmalıdır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lazer epilasyon işlemi vücutta tüm bölgelere güvenli bir şekilde uygulanmaktadır. Uygulama sırasında gözleri direk ışıktan korumak gerekmektedir. Bursa lazer epilasyon 2020 fiyatları ve seans kampanyalarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.